Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük aynı kent olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir kez atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere nitelikli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel zaman yapmak özgü ideal bir etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde mükemmel birleşik intiba bırakacaktır. mükemmel sadece eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik uygun şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız genişlik şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak siteyi ziyaret et harika bir kez çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. burada tamamı isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe büyüklüğünde hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *